Ogłoszenia lokalne - pasaż handlowy
Ogłoszenia lokalne pasaż handlowy
mieszkanie

Warto przeczytać

www.kredytuj.pl Rozwiązania kredytowe dla Ciebie, Kredyty mieszkaniowe, Kredyty samochodowe, Kredyty konsumpcyjne, Kredyty dla firm, Leasing, Kredyty Hipoteczne, BZ WBK, Pożyczki Hipoteczne, Refinansowanie, Kredyty Konsolidacyjne, Kredyty gotówkowe, Karty kredytowe BZ WBK

BZ WBK

Kredyt hipoteczny BZ WBK

  
ATUTY I KORZYŚCI OFERTY KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

 

Szeroki zakres kredytowania!

Oprócz kredytowania standardowych celów mieszkaniowych oferujemy również kredyt na spłatę kredytu mieszkaniowego  udzielonego przez inny bank, kredyt inwestorski, pożyczkę hipoteczną, a także możliwość refinansowania poniesionych już przez Ciebie wydatków.   Przyjdź do nas i powiedz, czego potrzebujesz, a my pomożemy Ci to sfinansować!

 

Spłacimy kredyt mieszkaniowy zaciągnięty w innym banku!

Umożliwiamy spłatę kredytu mieszkaniowego zaciągniętego w innym banku na bardzo atrakcyjnych warunkach - niska rata i 0% prowizji! Dodatkowo uprościliśmy proces udzielania tych kredytów, a liczbę wymaganych dokumentów zmniejszyliśmy do minimum. Przyjdź i zobacz jakie to proste!

 

Sfinansujemy dodatkowe koszty kredytu i nie tylko!

Umożliwiamy sfinansowanie kosztów, które musisz ponieść w związku z zaciągnięciem kredytu hipotecznego. Teraz możesz też z naszą pomocą wyposażyć mieszkanie lub dom w elementy trwale lub nietrwale związane z lokalem, dzięki czemu nie musisz dodatkowo angażować swoich pieniędzy! Ponadto możesz uzyskać dodatkowe pieniądze, które przeznaczysz na dowolny cel. O szczegóły zapytaj naszych Doradców.

 

Finansujemy 100% kosztów inwestycji!

Jeśli np. kupujesz mieszkanie lub dom na rynku pierwotnym lub wtórnym albo budujesz lub przebudowujesz dom, sfinansujemy 100 % planowanych przez Ciebie kosztów inwestycji. Proponujemy również korzystne ubezpieczenie brakujących środków własnych, dzięki temu zaangażowanie Twoich środków jest niewielkie, albo nie ma go wcale. Zajrzyj do jednego z naszych Oddziałów i spytaj Doradcę o szczegóły!

 

Atrakcyjne oprocentowanie!

Dla kredytu w PLN proponujemy standardowe oprocentowanie oparte o stawkę WIBOR 3M + marża banku 1 p.p. przez cały okres kredytowania.  W przypadku kredytów w walucie obcej (CHF, USD, EUR, GBP) oprocentowanie standardowe oparte jest o stawkę LIBOR 3M + marża banku 1,5 p.p. również przez cały okres kredytowania. Dzięki temu raty Twojego kredytu są przejrzyste i stabilne, a w niektórych przypadkach może być ono jeszcze niższe!

 

30 lat na spłatę kredytu! 

Raty Twojego kredytu rozłożymy maksymalnie do 30 lat. Dzięki temu Twoja miesięczna rata będzie tak niska, jak to możliwe!

 

Koniec problemów z wyceną!

Jeżeli kupiłeś nowy dom lub mieszkanie od dewelopera lub spółdzielni mieszkaniowej, znajdującej się na naszej liście, nie musisz nam przedstawiać wyceny jego wartości! Oszczędzasz czas i pieniądze!

 

Pierwsza rata za 3 lata!

Do 36 miesięcy może trwać maksymalny okres karencji spłaty kapitału dla kredytów mieszkaniowych. To oznacza jeden problem z głowy właśnie wtedy, kiedy masz największe wydatki!

 

Atrakcyjny system opłat i prowizji!

Proponujemy przejrzystość oferty oraz minimum opłat i prowizji związanych z Twoim kredytem - już od 0% za udzielenie kredytu! W wielu przypadkach również nie pobieramy żadnych opłat lub prowizji, na przykład za rozpatrzenie Twojego wniosku, przewalutowanie kredytu na złotówki lub spłatę kredytu mieszkaniowgo w innym banku. Oszczędzamy Twoje pieniądze!

 

Koniec problemów z wyceną! 

Jeżeli kupiłeś nowy dom lub mieszkanie od dewelopera lub spółdzielni mieszkaniowej, znajdującej się na naszej liście, nie musisz nam przedstawiać wyceny jego wartości! Oszczędzasz czas i pieniądze! 

 

Z nami bezpieczniej i taniej!

Teraz w ramach nowej oferty kredytów mieszkaniowych oferujemy obniżone oprocentowanie dla osób, które wraz z zaciągnięciem kredytu mieszkaniowego skorzystają z pakietu VIP w ramach ubezpieczenia PPP - marża banku obniżona o 0,1 punktu procentowgo. Ponadto proponujemy kompleksowy pakiet ubezpieczeń, który zawiera ubezpieczenie pomostowe, ubezpieczenie Twojej nieruchomości oraz ubezpieczenie na życie. Warunki naszych ubezpieczeń są wyjątkowo korzystne - odwiedź nasze stoisko lub jeden z naszych oddziałów i spytaj Doradcę o szczegóły! Dzięki kompleksowej ofercie zabezpieczasz siebie i swoich najbliższych na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych! 

Kredyt hipoteczny (BZ WBK)
Wypełnij wniosek Opis produktu
  • najtańszy złotowy kredyt mieszkaniowy
  • finansowanie do 100% kosztów inwestycji bez ubezpieczenia wkładu własnego
  • atrakcyjny system opłat i prowizji
  • maksymalny okres kredytowania do 30 lat

Partnerzy

Kredyty mieszkaniowe, Kredyty Hipoteczne, Pożyczki Hipoteczne, Refinansowanie, Kredyty Konsolidacyjne. Kredyty mieszkaniowe, Kredyty Hipoteczne, Pożyczki Hipoteczne, Refinansowanie, Kredyty Konsolidacyjne.
Hosting Transport Samochodowy Ogłoszenia online Ogłoszenia oświetlenie lampy sklep lampy warszawa Wagi sklep